Літературний простір "Крапка"

Комплектація та цілісність товару

Будь ласка, перевіряйте комплектацію, цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень при отриманні замовлення у відділенні служби доставки. В іншому випадку, ми не несемо відповідальності за товар, який не був перевірений Вами. У разі пошкоджень, Ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від отримання. 

У разі попередньої оплати замовлення, ми повернемо вам 100% коштів на банківську карту.

 

Умови та порядок повернення товару

 1. Згідно Додатку №3 Постанови КМУ від 19 березня 1994 року № 172, відповідно до положень чинного законодавства України, друкована продукція належної якості не підлягає поверненню.
 2. У разі придбання бракованого товару, Покупець має право на свій вибір:
  • обміняти його на інший такий же, належної якості;
  • або обміняти його на аналогічний товар з частковою доплатою або частковим поверненням сплаченої суми, в залежності від вартості аналогічного товару;
  • або отримати знижку на бракований товар, розмір якої встановлюється за згодою сторін;
  • або повернути його і отримати сплачені гроші в повному обсязі.
 1. Бракованим вважається товар, який має дефекти, отримані при транспортуванні (розірвані сторінки, здавленості, потертості) або в якому допущено поліграфічний брак (спотворення тексту, значна втрата кольору, відсутні фрагменти тексту, перевернуті сторінки по відношенню до обкладинки, крива обрізка, неправильна склейка і т.д.).
 2. Претензії щодо дефектів, отриманих при транспортуванні, приймаються до моменту передачі товару Покупцеві.
 3. Претензії дощо бракованих товарів адресуються в усній формі по телефону (097) 663-98-80 або ж в письмовій заявці на електронну адресу [email protected]